СВОДКА

Вода за близо 4 евро за кубик? ОбС-Казанлък каза "не" на предложението на ВиК

Общинският съвет в Казанлък единодушно се обяви против планираното от ВиК-Стара Загора увеличение на цената на водата, като упълномощи заместник-кмета да изрази отрицателното становище на предстоящо заседание. Кметът Галина Стоянова определи исканото поскъпване като необосновано, тъй като повечето водоизточници в общината са гравитачни. Окончателното решение за евентуално увеличение ще бъде взето от Комисията за енергийно и водно регулиране.

Източник:

← Към Икономика