Повече от година: Мъж заключвал и биел жена си в Лом
37-годишна жена от Лом съобщи в полицията, че повече от година е била подлагана на физически и психически тормоз, както и системно заключвана от своя 46-годишен съпруг. Мъжът е бил установен, настанен за лечение в психиатричното отделение на местната болница, а по случая е образувано досъдебно производство за домашно насилие.
Източник: