С медицински хеликоптер транспортираха пострадалата при катастрофата край Ямбол жена в университетската болница "Св. Георги" в Пловдив
Медицински хеликоптер транспортира пострадалата при тежката катастрофа на магистрала "Тракия" край Ямбол жена от ямболската болница в университетската болница "Св. Георги" в Пловдив. Състоянието ѝ беше стабилизирано до степен, позволяваща въздушен превоз, след като беше оперирана и жизнените ѝ показатели бяха непрекъснато наблюдавани. Решението за транспортирането беше взето съвместно с екипа на въздушната медицинска линейка.
Източник: