СВОДКА

Две деца, приети в „Пирогов“ след катастрофа в Горна Оряховица, вече са изведени от реанимация и настанени в детската травматология

Две деца на 12 и 15 години, приети в „Пирогов“ с политравми след катастрофа в Горна Оряховица, са изведени от реанимация и настанени в детската травматология. Децата бяха транспортирани до София с хеликоптер и са преминали през реанимационно и хирургично лечение.

Източник:

← Към Крими