СВОДКА

Пулев: Издигаме инвестициите като национален приоритет

Вицепремиерът и министър на икономиката Александър Пулев заяви в Гданск, че България издига инвестициите като национален приоритет и е отворена за полски инвестиции. Той посочи стратегическото местоположение на страната и рекордния стокообмен от 3,2 млрд. евро като основа за засилване на индустриалното сътрудничество между двете държави. Пулев участва в Международната конференция за възстановяването на Украйна, където ръководи българската делегация.

Източник:

← Към Икономика