Футболният Берое представи трето ново попълнение
Футболният Берое представи третото си ново попълнение за предстоящия сезон във Втора лига – защитника Георги Вълчев, който идва от Хебър (Пазарджик). Той заяви, че идва амбициран и призова феновете за повече подкрепа, за да върнат Берое там, където му е мястото. Преди това клубът обяви и привличането на Симеон Вешев и Борислав Вакадинов от Марек (Дупница).
Източник: