СВОДКА

Д-р Иван Иванов остава управител на болницата в Горна Оряховица, а д-р Христо Георгиев - управител на ДКЦ, решиха общинските съветници

Общинските съветници в Горна Оряховица решиха д-р Иван Иванов да остане управител на МБАЛ „Св. Иван Рилски“ като временно изпълняващ длъжността до приключване на нова конкурсна процедура, а д-р Христо Георгиев беше избран за управител на ДКЦ след проведен конкурс с трима кандидати. На заседанието бяха разгледани и въпроси, свързани с финансовото планиране на общината, включително проектобюджетът за 2026 г. и промени в разходната част.

Източник:

← Към България