Столичният парк „Заимов“ запазва името си, реши Общинският съвет
Столичният общински съвет реши парк "Заимов" да запази името си, след като областният управител върна за ново разглеждане предходното решение за преименуването му на "Оборище". Преименуването беше подкрепено от "Продължаваме промяната – Демократична България" и "Синя София", докато "БСП за България", "Възраждане" и "Има такъв народ" гласуваха за запазване на сегашното име.
Източници (2):