СВОДКА

"Бургас блус фест" се завръща на брега

"Бургас блус фест" се завръща на 21 август на открита сцена в Морската градина, като тазгодишното издание е посветено на паметта на музиканта Пламен Ставрев. Сред хедлайнерите са Васко Кръпката с "Подуене блус бенд", гръцкото трио "Sakis Dovolis Trio" и бургаската група "Harmonic". Всички участващи български банди ще изпълнят по една песен на Ставрев в знак на признателност.

Източник:

← Към Култура