СВОДКА

Изведоха от реанимация и второто дете, пострадало при катастрофата в Горна Оряховица

15-годишното момче, пострадало при тежката катастрофа в Горна Оряховица, е изведено от реанимация и вече е настанено в Детската травматология на "Пирогов". Двете деца, които бяха с политравма и транспортирани с хеликоптер, преминаха реанимационно и хирургично лечение. Инцидентът е станал, след като непълнолетен водач е взел автомобила на баща си без разрешение и при висока скорост е загубил контрол, удряйки последователно няколко автомобила, контейнери и стълб.

Източник:

← Към Крими