Камион отново премина през мантинелата и отнесе кола
На магистрала "Струма" край Суходол камион отново премина през мантинелата и удари лек автомобил. Инцидентът е станал около обяд, като все още не са ясни причините и има ли пострадали. В района се е образувало голямо задръстване.
Източник: