СВОДКА

Държавата си взима яз. "Ахелой"

По нареждане на областния управител на Бургас днес започна процедура по принудително изземване на язовир "Ахелой", който се експлоатирал от юридическо лице без необходимото правно основание. На място са изпратени екипи на полицията, областната администрация, Басейнова дирекция и други институции, като обектът ще премине под държавно стопанисване. Очаква се повече информация от Областна управа - Бургас след приключване на дейностите.

Източник:

← Към България