След агресия на пътя в София: 33-годишен мъж е с две обвинения
Софийската районна прокуратура повдигна две обвинения на 33-годишен мъж за пътно хулиганство и причиняване на лека телесна повреда по хулигански подбуди след агресивен инцидент на столичната улица „Лидице“. Обвиняемият е задържан за 72 часа, като прокуратурата ще поиска постоянна мярка „задържане под стража“ заради изключителния цинизъм и дързост на действията му пред множество свидетели.
Източник: