Стабилизираха жената, оцеляла при трагедията с трите жертви на „Тракия“
Жената, оцеляла при тежката катастрофа на магистрала "Тракия", при която загинаха трима души, е стабилизирана след поредица от операции в болницата в Ямбол. В момента екип от специалисти на въздушната медицинска линейка преценява дали състоянието ѝ позволява да бъде транспортирана в Университетската болница "Св. Георги" в Пловдив. Основен риск остава тежката черепно-мозъчна и гръдна травма, като преместването ще стане само ако показателите ѝ го позволят.
Източник: