Полицията санкционира шофьор в Перник след сигнал за опасно шофиране в интерне
Полицията в Перник санкционира шофьор, след като в местен сайт бе публикуван клип, показващ опасно шофиране и дрифт по улиците на града. На водача е отправено официално предупреждение и е образувана административно-наказателна преписка. От областната дирекция на МВР подчертават, че противодействието на нерегламентираните гонки и рисковите маневри е приоритет, за да се гарантира безопасността на всички участници в движението.
Източник: