СВОДКА

Криза с боклука във Варна няма да има, каза кметът Благомир Коцев

Кметът на Варна Благомир Коцев заяви, че няма да настъпи криза с боклука в града, въпреки изтичането на договора с фирмата за сметопочистване на 5 юли. Той уточни, че в момента има незадоволителна услуга и че общината налага глоби, но договорът от предишното управление е неблагоприятен. Коцев увери, че има резервни варианти за действие, като удължаване на настоящия договор или междинна процедура, докато тече изборът на нов изпълнител.

Източник:

← Към България