Държавата изземва принудително язовир "Ахелой"
Държавата започна процедура по принудително изземване на язовир "Ахелой" след разпореждане на областния управител на Бургас. В акцията участват полицейски екипи и няколко институции, които въвеждат държавата във владение на имота, използван без правно основание от юридическо лице. Очаква се подробна информация за резултатите от действията на междуведомствената комисия.
Източник: