Община Бургас отново преговаря за наемането на ст. "Лазур"
Община Бургас е възобновила преговорите за наемане на стадион "Лазур", за да могат отборите на Нефтохимик и Черноморец да играят там мачовете си от предстоящия сезон съответно в Трета и Втора лига. Зам.-кметът по бюджет и финанси Станимир Апостолов заяви, че общината води преговори със собственика на стадиона и ще направи всичко възможно футболът да се завърне в Бургас.
Източник: