СВОДКА

На 28 юни е премиерата на първата „Пешеходна симфония“

Първият концерт-спектакъл „Пешеходна симфония“ ще се състои на 28 юни на Лятната естрада в Борисовата градина, като съчетава изкуство, движение и общност под открито небе. Събитието, организирано от сдружение „Пешачко“, цели да превърне ходенето в симфония от хора, идеи и енергия, като покаже, че малките стъпки могат да променят света.

Източник:

← Към Култура