Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
Шофьорът на тежкотоварния камион, който причини смъртта на две деца при катастрофа на магистрала "Тракия", ще бъде обвинен за нарушаване на правилата за движение, довело до смъртта на две или повече лица. Той е имал 20 нарушения, включително използване на мобилен телефон по време на шофиране, а разследващите отхвърлят версиите за спукана гума или заспиване зад волана.
Източник: