Терзиев съди депутат, ако спечели делото - дарява парите за благотворителност
Кметът на София Васил Терзиев е завел дело за клевета срещу депутата Станислав Анастасов (ДПС) заради разпространени от него неверни твърдения. Терзиев подчертава, че свободата на словото не означава безнаказано клеветене, и предупреждава, че подобни действия подкопават доверието в институциите. Ако спечели делото, кметът ще дари присъдените средства за благотворителност.
Източник: