Бургас и Братислава ще си сътрудничат в развитието на професионалното образование
Професионална гимназия по строителство, архитектура и геодезия "Кольо Фичето" в Бургас и Средно промишлено училище по строителство и геодезия в Братислава подписаха споразумение за сътрудничество, което предвижда обмен на ученици и преподаватели, съвместни проекти и споделяне на добри практики. Документът бе подписан от директорите на двете училища и заместник-кмета по образование на Бургас, който представи образователната система на града и инвестициите в модерна инфраструктура, включително Студентския кампус.
Източник: