СВОДКА

Великотърновският общински съвет прие график на заседанията си за второто полугодие на 2026 г.

Великотърновският общински съвет прие график на заседанията си за второто полугодие на 2026 г., като са предвидени сесии на 30 юли, 27 август и 24 септември. На тях ще бъдат разгледани отчети за дейността на съвета и комисиите, изпълнение на общински проекти и бюджета, както и утвърждаване на училищната мрежа за 2026/2027 г.

Източник:

← Към Политика