Общинският съвет преизбра управителя на Диагностично-консултативния център в Силистра
Общинският съвет в Силистра преизбра д-р Тихомир Иванов за управител на Диагностично-консултативния център с нов тригодишен мандат след проведен конкурс, в който той беше единствен кандидат. Конкурсната комисия оцени бизнес програмата му с 5,90, а представянето му на събеседване – с 5,73, като крайната му средна оценка е 5,82. Съветът възложи на кмета на Силистра да сключи новия договор с д-р Иванов.
Източник: