МВР с подробности за тежката катастрофа на магистрала „Тракия“
Товарен автомобил, движещ се към София, е загубил управление, преминал през мантинелите и се е ударил в лек автомобил на магистрала "Тракия". При катастрофата са загинали две деца и водачът на лекия автомобил, а другите двама пътници са в болница в тежко състояние. МВР–Ямбол е извършило оглед на местопроизшествието и е назначило автотехническа експертиза.
Източник: