СВОДКА

Съдии от Международния наказателен съд съдят администрацията на Тръмп заради наложени санкции

Трима съдии от Международния наказателен съд заведоха дело срещу администрацията на президента Доналд Тръмп заради наложените им санкции. Магистратите твърдят, че американските мерки, включващи забрани за пътуване и замразяване на активи, представляват наказание за съдебните им решения и ограничават професионалната и личната им дейност.

Източник:

← Към Свят