СВОДКА

Намаляват с 30 евро месечният абонамент за паркиране на ''Джеймс Баучер''

От 1 юли цените за паркиране в подземния паркинг „Джеймс Баучер“ в София ще бъдат намалени – почасовото ще струва 1 евро вместо досегашните 2 евро, а месечният абонамент пада от 140 на 110 евро, като се предвиждат допълнителни отстъпки при предплащане за по-дълъг период. Промяната идва след като през февруари абонаментите вече бяха намалени, а Столичната община прекрати функцията „Паркирай и пътувай“ на два буферни паркинга в района заради установени злоупотреби със схеми за симулиране на пътувания.

Източник:

← Към Икономика