СВОДКА

Breaking Benjamin се срещат за пръв път с публиката си в България само след броени дни

Американската рок група Breaking Benjamin ще изнесе първия си концерт в България на 29 юни в зала „Арена 8888“ в София, като специален гост ще бъде друга рок сензация от САЩ – Palaye Royale. Организаторите съобщават, че билети за събитието все още се продават в мрежите на Eventim и Bilet.bg.

Източник:

← Към Култура