СВОДКА

Общинските съветници на Плевен посрещнаха медалист от европейско първенство по стрелба

15-годишният Илия Илиев, спечелил два златни и един сребърен медал от Европейското първенство по стрелба в Осиек, бе посрещнат от общинските съветници на Плевен. Той се завърна и с нов европейски рекорд в дисциплината "Скийт" при юноши до 18 години, а треньорът му обяви, че следващата цел е световно първенство в Италия.

Източник:

← Към Спорт