СВОДКА

Кметът на Кюстендил отличи волейболистките на ПМГ, станали национални шампионки

Кметът на Кюстендил Огнян Атанасов отличи с почетни плакети волейболния отбор на ПМГ „Проф. Емануил Иванов" за спечелената шампионска титла на Ученическите игри. Момичетата триумфират без загубен гейм, а градоначалникът ги поздрави за успеха и изрази надежда за бъдещи европейски отличия.

Източник:

← Към Спорт