Общинският съветник в Шумен Георги Георгиев напусна групата на „БСП за България“ и стана независим
Общинският съветник в Шумен Георги Георгиев напусна групата на "БСП за България" и стана независим, като е подал заявление за това на 22 юни. Той е напуснал и самата партия, съобщи председателят на Общинския съвет Ася Аспарухова.
Източник: