Депутатите почетоха с минута мълчание загиналите деца от катастрофата на АМ "Тракия"
Депутатите в Народното събрание почетоха с минута мълчание паметта на две деца, загинали при тежка катастрофа на автомагистрала "Тракия". Тир спукал гума, навлязъл в насрещното движение и се ударил в лек автомобил, при което загинаха трима души, сред които двама млади футболисти от ФК "Славия". Други двама души бяха ранени, като една жена е с опасност за живота.
Източник: