Президентът на "Славия" за трагедията на АМ "Тракия": Шофьорът на тира пресича мантинелите като вафли. Това, което видях, ме вцепенява
Тежка катастрофа на автомагистрала "Тракия" отне живота на мъж и две деца, след като камион преминал в насрещното платно и се блъснал челно в лек автомобил. Загиналите момчета са тренирали в Академията на футболен клуб "Славия" и са пътували за турнир в "Албена". От клуба обявиха едномесечен траур, а президентът на "Славия" Венцеслав Стефанов обвини водача на тира в безхаберие и превишена скорост.
Източник: