СВОДКА

Стара Загора става мост за ново регионално сътрудничество между България и Турция

Представители на Съюза на общините от Тракия, Турция, проведоха работна среща в Община Стара Загора, за да обсъдят възможностите за международно партньорство. Зам.-кметът Светослав Колев подчерта стратегическото местоположение и свързаност на града, както и инвестициите в индустрия и човешки капитал. Секретарят Николай Диков допълни, че Общината развива модерна администрация и благоприятна бизнес среда, за да утвърди Стара Загора като жив и развиващ се град.

Източник:

← Към България