Велико Търново е столица на йогата, предстоят 20 безплатни практики с над 20 доказани инструктори
Над 200 души участваха в съвместна йога практика във Велико Търново, с което беше дадено началото на 12-та Седмица на йогата. В програмата са включени 20 безплатни занимания с над 20 доказани инструктори от цялата страна. Организаторът Калин Василев сподели гордостта си от успеха на събитието, което събра толкова много хора на една от най-красивите гледки в града.
Източник: