Фен на „Декстър“ разчленил телата на двама мъже и ги изгорил в гора
Мъж, определян като почитател на сериала „Декстър“, е обвинен, че е убил двама свои познати, разчленил телата им и изгорил части от останките в гора в Корнуол. Полицията е открила около 1900 обгорели костни фрагмента, както и разчленени части от телата на жертвите в плитък гроб близо до хижата на обвиняемия. Делото срещу 40-годишния Джеймс Дезбъро се разглежда в Кралския съд в Уинчестър.
Източник: