СВОДКА

Младежкият център в Кюстендил организира дискусия срещу опасните вещества

В Младежкия център в Кюстендил днес от 12:00 часа ще се проведе дискусия на тема "От децата за децата", посветена на вредите от употребата на опасни вещества, с основна цел превенция и повишаване на информираността сред младежите. Специален гост на събитието ще бъде Калоян Канев – председател на Съвета на децата към Държавната агенция за закрила на детето. Участието е безплатно и е отворено за всички млади хора на възраст от 13 до 29 години.

Източник:

← Към България