СВОДКА

Дете падна в шахта от 5 метра височина в София

Дванадесетгодишно момиче падна в шахта с дълбочина около 5-6 метра в бившия плувен комплекс „Червено знаме“ в София, докато играело с други деца. В шахтата не е имало вода, а детето е получило леки наранявания – охлузвания на крака и в областта на кръста, като е контактно и ще бъде откарано в „Пирогов“ за обстоен преглед. На място са изпратени екипи на полиция, пожарна и Спешна помощ.

Източник:

← Към Крими