СВОДКА

България скърби за двете деца от "Славия", убити на "Тракия"

Две 9-годишни деца от футболната академия на "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на автомагистрала "Тракия", след като ТИР преминал през мантинелата и помел колата им. Инцидентът станал, докато отборът пътувал за спортен лагер на морето, а треньорът и съпругата му са в болница с тежки наранявания. Академия "Славия" отмени всичките си дейности и изказа съболезнования на семействата на загиналите.

Източник:

← Към Крими