Общинските съветници в Ботевград ще разгледат предложение за разкриване на звено „Младежки център“ към Общинската администрация
Общинските съветници в Ботевград ще обсъдят предложение за създаване на звено „Младежки център“ към общинската администрация. То е внесено от кмета Иван Гавалюгов във връзка с проект за изграждане на центъра, който изисква общината да осигури издръжката му за пет години след приключване на дейностите от юли 2026 г. За целта се предвижда разкриването на четири щатни бройки – управител, двама младежки работници и образователен медиатор.
Източник: