В Севастопол отново има ток
Възстановителните работи по повредената от украинска атака с дрон енергийна инфраструктура на Севастопол са завършени и градът отново има ток. Губернаторът Михаил Развожаев призова жителите да не включват всички уреди едновременно, за да стабилизират мрежата.
Източник: