СВОДКА

В Севастопол отново има ток

Възстановителните работи по повредената от украинска атака с дрон енергийна инфраструктура на Севастопол са завършени и градът отново има ток. Губернаторът Михаил Развожаев призова жителите да не включват всички уреди едновременно, за да стабилизират мрежата.

Източник:

← Към Свят