Виктория и Дейвид пак много ядосали сина си Бруклин
Бруклин Бекъм е разгневен на родителите си Дейвид и Виктория, след като те отново го споменаха в публикациите си в Instagram за Деня на бащата, въпреки че той ги е помолил да не го правят. Младият готвач, който отдавна е прекъснал отношенията с тях, настоява да го оставят на мира, защото тези постове само подновяват старите конфликти.
Източник: