Ига Швьонтек отпадна рано в Бад Хомбург
Световната №1 Ига Швьонтек отпадна изненадващо още във втория кръг на турнира WTA 500 в Бад Хомбург, след като загуби от американката Ема Наваро с 5:7, 6:2, 3:6. В решителния сет седемте двойни грешки на полякинята и ранен пробив се оказаха фатални за нея. Следващата съперничка на Наваро ще бъде румънката Елена Габриела Русе.
Източник: