СВОДКА

Григор Димитров победи Абдула Шелбаи и е четвъртфиналист на турнира по тенис в Майорка

Григор Димитров победи Абдула Шелбаи с 6:2, 6:4 и се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис в Майорка. На четвъртфиналите българинът ще срещне поставения под номер 2 Алехандро Давидович Фокина, който има две победи срещу него, но и двете са на клей, докато в Майорка се играе на трева.

Източник:

← Към Спорт