Славия няма да играе контрола с Рилски спортист заради инцидента, при който загинаха двама млади футболисти от академията на клуба
Футболен клуб "Славия" отмени планираната приятелска среща с "Рилски спортист" заради тежкия пътен инцидент, при който загинаха двама млади футболисти от академията на клуба. От школата на "белите" обявиха траур и преустановиха всякаква дейност до второ нареждане, докато първият отбор продължава тренировките си в Банско.
Източник: