Тейлър Фриц се отказва от любимия си турнир в Ийстбърн
Тейлър Фриц се оттегли в последния момент от турнира в Ийстбърн, който е печелил четири пъти, за да даде приоритет на здравето си преди Уимбълдън. Американският тенисист обяви решението си в социалните мрежи, като подчерта, че макар и трудно, то е най-правилното за него. Въпреки отказването си, Фриц демонстрира отлична форма на трева този сезон с финали в Хале и Щутгарт, а в момента е седми в световната ранглиста.
Източник: