СВОДКА

Кампания за насърчаване на гражданското участие в превенцията на пътни произшествия започва Областната администрация в Търговище

Областната администрация в Търговище стартира кампанията "Виждаш ли риск? Сигнализирай!" за насърчаване на гражданското участие в превенцията на пътни произшествия. Инициативата, която продължава до 29 юни, призовава жителите да подават сигнали за проблеми по пътната инфраструктура, като дефектни знаци, лоша маркировка или опасна растителност. Сигналите могат да се изпращат на електронния адрес на институцията, придружени със снимков материал и описание на риска.

Източник:

← Към България