Началникът на РУО в София-град д-р Елеонора Лилова поздрави участниците в инициатива за ученическо самоуправление
Началникът на Регионалното управление на образованието в София-град д-р Елеонора Лилова поздрави участниците в инициативата за ученическо самоуправление на церемонията „Ученическото самоуправление - гласът на учениците“. Тя връчи почетни плакети на софийските гимназии „Михаил В. Ломоносов“ и Националната финансово-стопанска гимназия, като подчерта ролята на ученическото самоуправление за изграждането на модерни и демократични училища.
Източник: