СВОДКА

Началникът на РУО в София-град д-р Елеонора Лилова поздрави участниците в инициатива за ученическо самоуправление

Началникът на Регионалното управление на образованието в София-град д-р Елеонора Лилова поздрави участниците в инициативата за ученическо самоуправление на церемонията „Ученическото самоуправление - гласът на учениците“. Тя връчи почетни плакети на софийските гимназии „Михаил В. Ломоносов“ и Националната финансово-стопанска гимназия, като подчерта ролята на ученическото самоуправление за изграждането на модерни и демократични училища.

Източник:

← Към България