12-годишно момиче падна в шахта в София
12-годишно момиче падна в шахта с дълбочина около 5-6 метра в района на софийския комплекс „Червено знаме“, докато играело с други деца. На мястото веднага пристигнаха екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ, които установиха охлузвания по крака и лумбалната област на детето. Пострадалото е транспортирано до УМБАЛСМ „Пирогов“ за обстоен преглед, като в съоръжението не е имало вода.
Източници (3):