СВОДКА

Дете е паднало в шахта в близост до комплекс "Червено знаме" в София

Дванадесетгодишно дете е паднало в шахта в района на столичния комплекс "Червено знаме" и е транспортирано до болница. Полицаи от Първо районно управление на СДВР работят по случая.

Източници (2):

← Към Крими